FANDOM


Nowy wygląd Egiptopedii
Witam. Od dzisiaj zostały mi przydzielone prawa admina, w takim układzie mam zamiar dzierżyć ster na tej wiki, która praktycznie została opuszczona przez administrację - jednego nie ma od 2007, zaś drugiego od 2010.

Na początek zabrałam się za nowy wygląd wiki. Obok na zdjęciu widać prawie już gotowy owoc mojej pracy. Kolejna pod "nóż" trafi strona główna, a w następnej kolejności szablony (zwłaszcza te dla artykułów), utworzenie szablonów z licencjami - ba jak przeglądałam to je gdzieś wcięło, skategoryzowanie artykułów, którym nie przypisano kategorii (jest ich ok 150), skategaryzowanie grafik... To chyba wystarczy, jak na najbliższe moje plany aby zmodernizować wiki. Jak zakończą się te techniczne modernizacje, to w ruch pójdzie edycja artykułów :) Zapraszam wszystkich do rejestracji o edycji Wiki :)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki